Avaleht / Uudised

Tööminutid: Koondamine

14.05.201313. mai Kuku raadio Tööminutite saates rääkis Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist Neenu teemal koondamine.

Töölepingu erakorralist ülesütlemist majanduslikel põhjustel reguleerib Töölepingu seadus § 89. Koondamine on olukord, kus töö lõppeb ära, tööd ei jätku, töö lõppeb ära nendel tingimustel, mis pooled on kokku leppinud omavahel või üldse toimub tööde ümberkorraldamine tööde reorganiseerimise tõttu. Koondamise alla käib ka olukord, kus firma on pankrotti läinud või tegemist on pankroti raugemisega või kui tgemist on likvideerimisega.Täpsemalt saab kuulata juba siit.

Teemal töölepingu erakorraline ülesütlemine majanduslikel põhjustel kohta saab lugeda ka Tööelu portaalist teemalehelt Töölepingu ülesütlemine tööandja algatusel. Lisaks saab teemalehelt Küsimused ja vastused lugeda, mida on inimesed küsinud seoses eelpool nimetatud teemaga ning mida on Tööinspektsioon vastanud. 

Saade "Tööminutid" on Kuku raadios eetris igal esmaspäeval kell 10.00-10.15. Saade jagab praktilisi näpunäiteid päevakajalistel teemadel nii tööandjale kui töötajale. Räägitakse tööajast, puhkeajast, töölepinguseadusest ja kõigest muust, mis töösuhetes küsimusi tekitab. Saatejuht on Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist Neenu Pavel. Saade valmib koostöös Tööinspektsiooniga.

Allikas: Kuku raadio 

Tagasi
Tööminutid: Koondamine
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks