Avaleht / Uudised

Algas registreerumine transpordiga tegelevate ettevõtete teabepäevadele

02.05.2013
Tööinspektsioon korraldab 2013. aastal transpordiga tegelevate ettevõtete (nii kauba- kui ka reisijate veoga tegelevate ettevõtete) töötajatele 6 teabepäeva.
 
Teabepäevade teemaks on „Transpordiga tegelevate ettevõtete vastutus sõidukijuhtide töö- ja puhkeaja nõuete täitmise korraldamisel“. Teabepäevadel antakse infot riigisisestest ja Euroopa Liidu õigusaktidest, mis sätestavad sõidukijuhtide töö-, sõidu- ja puhkeaja nõudeid ja sellest tulenevalt transpordiettevõtte vastutust seadusest tulenevate nõuete täitmata jätmisel ja Tööinspektsiooni poolt teostatava järelevalve ja selle läbiviimise põhimõtetest ning kõige sagedamini esinevatest rikkumistest.

Teabepäevadele on oodatud kauba- ning reisijateveo ja ühistranspordiga tegelevate ettevõtete juhid, logistikud, reisikorraldajad/planeerijad, personalitöötajad, töötajate esindajad ja autojuhid, transpordiga tegelevate ettevõtete liidud, transporditöötajate ametiühingud, personalivahendusega tegelevad ettevõtted, ühiskondlikud organisatsioonid, tugigrupid jne.
 
Teabepäevad toimuvad Pärnus (13. mail), Tallinnas (23. mail eesti keeles ja 16. septembril vene keeles), Tartus (30. mail), Jõhvis (16. septembril), Narvas (25 septembril vene keeles).
Rohkem infot leiad Tööinspektsiooni kodulehelt teabepäevade alt või Tööelu portaalist ürituste kalendrist
Lisainfot Tööinspektsiooni koolituste ja teabepäevade kohta annavad piirkondlikud teabespetsialistid:
 
Põhja inspektsioon: piret.rosumovski@ti.ee, 5623 0168
Lõuna inspektsioon: kaja.tamm@ti.ee, 5623 0355 
Lääne inspektsioon: viivika.vilja@ti.ee, 5623 0016
Ida inspektsioon: olga.kurdovskaja@ti.ee, 5623 0269
 
 
Tööinspektsiooni koolitusi ja teabepäevi rahastab Euroopa Sotsiaalfond ning need on osalejatele tasuta.

Allikas: Tööinspektsioon 
 
Tagasi
Algas registreerumine transpordiga tegelevate ettevõtete teabepäevadele
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks