Avaleht / Uudised

Tööinspektsioon osaleb 17. mail Tartus Töömessil

02.05.2013
Tööinspektsioon osaleb reedel 17. mail Tartus toimuval töömessil „Leia töö Eestis või Euroopas“, mille korraldavad Eesti Töötukassa ja üleeuroopaline tööhõivevõrgustik EURES. 

Töömessi tegevused toimuvad paralleelselt Tartu Ülikooli raamatukogu konverentsiruumides nr 243, 186 ja 191, kus saab kuulata pikemaid ettekandeid (vt päevakava); ning suures saalis, kus messikülalisi ootavad osalevate organisatsioonide ja ettevõtete infolauad.

Tööinspektsioonist on kohal nii tööinspektor-jurist kui ka tööinspektor, kellele saab esitada küsimusi, samuti saab kaasa võtta huvipakkuvaid infomaterjale.

Kell 14.30–15.00 peab Tööinspektsiooni jurist Neenu Pavel loengu teemal „Tööle asumine ja töölepingu sõlmimine” (ruumis nr 186), mis annab kasulikku infot nii töötajatele kui ka tööandjatele. Loengupidaja, Tööinspektor-jurist Neenu Pavel juhib ka Kuku raadio eetris igal esmaspäeval kell 10.00–10.15 eetris olevat Tööminutite saadet.

Messil on kohal ka EURES võrgustiku esindajad  Rootsist, Soomest ja Lätist, kes jagavad teavet elamis- ja töötingimuste kohta oma riigis. Välismaal töötamisega seotud infot jagavad samuti Eesti Maksu- ja Tolliamet, Europass ning MTÜ Living for Tomorrow. Välismaal õppimise kohta jagab selgitusi Dream Foundation. Vabatahtliku töö kohta saab küsida EstYes ja Euroopa Noored esindajatelt. Eesti Töötukassalt saab infot tööturuteenustest ja -toetustest. Samuti on kohal Eesti Personalitöö Arendamise Ühing PARE. Karjäärivalikute tegemisel aitavad karjäärinõustajad HTK Karjäärikeskusest.

Üritusel osalevad ka Eesti tööandjad, kes otsivad oma meeskonda uusi töötajaid. Pakutavad ametikohad on peamiselt Tartus ja Tartumaal. Ettevõtete esindajad viivad kohapeal läbi esmased tööintervjuud, mistõttu võiks kandideerijatel kaasas olla CV.

Messil osalemine on tasuta.

Toimumisaeg: kell 11.00–16.00
Toimumispaik: Tartu Ülikooli raamatukogu konverentsisaal (Tartu, W.Struve 1).
Lisainfo: www.eures.ee ning tel 737 0124 ja tel 15 501.

Allikas: Tööinspektsioon 
Tagasi
Tööinspektsioon osaleb 17. mail Tartus Töömessil
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks