Avaleht / Uudised

Tööminutid: Mis on muutunud Tööinspektsiooni töös?

02.04.201301. aprilli Kuku raadio Tööminutite saates rääkis Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist Neenu Tööinspektsiooni tegevustes toimunud muudatustest.

Tööinspektsiooni tegevustes on toimunud sel aastal mitmeid muudatusi, millest suure osa hõlmavad erinevad teabepäevad ja koolitused. Teabepäevada ja koolituste planeerimisel on silmas peetud nii töötajaid kui tööandjaid. Muudatustest võib välja tuua näiteks juristi infotelefoni tööaja pikenemine, infohommikute toimumine, vastuvõttude uued ajad jne.Täpsemalt saab kuulata juba siit.

Saade "Tööminutid" on Kuku raadios eetris igal esmaspäeval kell 10.00-10.15. Saade jagab praktilisi näpunäiteid päevakajalistel teemadel nii tööandjale kui töötajale. Räägitakse tööajast, puhkeajast, töölepinguseadusest ja kõigest muust, mis töösuhetes küsimusi tekitab. Saatejuht on Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist Neenu Pavel. Saade valmib koostöös Tööinspektsiooniga.

Allikas: Kuku raadio

Tagasi
Tööminutid: Mis on muutunud Tööinspektsiooni töös?
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks