Avaleht / Uudised

Tööminutid: Puhkus

27.03.201325. märtsi Kuku raadio Tööminutite saates rääkis Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist Neenu teemal puhkus.

On jäänud veel paar päeva esimese kvartali lõpuni, mistõttu on viimane aeg teha puhkuseplaane. Sellleks, et kõik sujuks plaanipäraselt tuleb saates juttu puhkuse ajakavast, puhkuse osadeks jagamisest ning selgitatakse, et mida peab tööandja silmas pidama, kui ta koostab puhkuse ajakava. Täpsemalt saab kuulata juba siit.

Puhkusee kohta saab lugeda ka Tööelu portaalist teemalehelt puhkuse ajakava ja kestus, puhkuse katkestamine ja edasilükkamine, puhkusetasu jne. Lisaks saab teemalehelt Küsimused ja vastused (leitavad erinevate puhkuste teemade alt) lugeda, mida on inimesed küsinud seoses eelpool nimetatud teemaga ning mida on Tööinspektsioon vastanud. 

Saade "Tööminutid" on Kuku raadios eetris igal esmaspäeval kell 10.00-10.15. Saade jagab praktilisi näpunäiteid päevakajalistel teemadel nii tööandjale kui töötajale. Räägitakse tööajast, puhkeajast, töölepinguseadusest ja kõigest muust, mis töösuhetes küsimusi tekitab. Saatejuht on Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist Neenu Pavel. Saade valmib koostöös Tööinspektsiooniga.

Allikas: Kuku raadio

Tagasi
Tööminutid: Puhkus
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks