Avaleht / Uudised

Kutse isikukaitsevahendite teemalisele seminarile

26.03.2013Euroopa Tööohutuse ja Töötervishoiu Agentuuri Eesti koordinatsioonikeskus koostöös Tööinspektsiooniga korraldab 23. aprillil Tallinnas tervislike töökohtade kampaania „Ennetame riske üheskoos” raames töökeskkonnaspetsialistidele mõeldud seminari teemal „Isikukaitsevahendid”.

Seminaril antakse ülevaade isikukaitsevahendite kasutamisest ning sellega kaasnevatest probleemidest Tööinspektsiooni pilgu läbi.  Samuti antakse näpunäiteid, mida tuleb silmas pidada nende soetamisel, millised on enamlevinud vead isikukaitsevahendite kasutamisel ning millised on uued  tooted turul. Isikukaitsevahendite seminari sihtrühmaks on töökeskkonnaspetsialistid ning üritus on kõigile osalejatele tasuta.


Lisaks seminarile toimub kõrval ruumis ka minimess (kohvipauside ajal ja pärast seminari), kus isikukaitsevahendite maaletoojad ja edasimüüjad esitlevad oma tooteid. Seminaril osalejatele on see aga hea võimalus tooteid kohapeal näha ning esitada küsimusi nende kohta. Kõik ettevõtted, kes toovad maale või müüvad edasi isikukaitsevahendeid, on oodatud minimessile oma tooteid presenteerima, ettevõttel tuleb vaid ühendust võtta ürituse korraldajaga.

Seminarile saab registreerida Kristel Plangi meilile kristel.plangi@ti.ee või telefoninumbril 626 9414 hiljemalt 18. aprillini või kuni kohti jätkub.

Täpsemat infot esinejate ja teemade kohta saab lugeda siit

Isikukaitsevahendite seminariga tähistatakse ka ülemaailmset töötervishoiu ja tööohutuse päeva, mis toimub 28. aprillil. Ülemaailmne töötervishoiu ja tööohutuse päev on tööõnnetustes hukkunute mälestamise päev, mille tähistamise algatas Rahvusvaheline Tööorganisatsioon (ILO) 2003. aastal.

 

 

Tagasi
Kutse isikukaitsevahendite teemalisele seminarile
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks