Avaleht / Uudised

TEIP ehk Tervist Edendava Idee Projekt

14.03.2013TEIP ehk Tervist Edendava Idee Projekt on Tervise Arengu Instituudi (TAI) poolt alates 2004. aastast korraldatav projektikonkurss 12–19 aastastele noortele, et innustada noori mõtlema tervislikele eluviisidele ja tervist rohkem väärtustama.

Konkursil kutsutakse noori kirjutama projekti tervist edendava idee elluviimiseks. Projekt peab aitama oma koolikaaslaste, vanemate või õpetajate käitumist tervislikumaks või oma kooli või kodukohta meeldivamaks paigaks muuta.

Tervise Arengu Instituut valib välja kuus parimat projekti, mis saavad rahastuse ja mis viiakse noorte poolt ellu. Kõikidele võitjate vahel läheb jagamisele palju ägedaid ja tervistavaid seiklusi.

Konkursil osalemine arendab erinevaid oskusi ja toetab tervislikke eluviise mitmel viisil:

  • konkurss annab võimaluse saada oma esimesed kogemused projektijuhtimisest ja ideede reaalsest elluviimisest;

  • projekti elluviimine aitab väärtustada noorte seas tervisest hoolimist ja ärgitada neid mõtlema tervist edendavate tegevuste peale;

  • konkurss aitab tekitada positiivset avalikku tähelepanu, koguda häid praktikaid ja mõtteid, mis suunaksid noori tervislikuma eluviisini;

  • konkurss suunab noori loovalt mõtlema, kuidas oma tegevuse kaudu kogukonnas luua tervist toetavat keskkonda.

Projekti saab kergesti siduda erinevate tervist edendavate tegevuste ja teavitusüritustega kas koolis, kogukonnas või noortekeskuses.

Vaata konkursi tingimusi siit.

 

Lisainfo:
Reelika Viitamees
TAI kommunikatsiooniosakonna projektijuht (konkursid)
tel 659 3972
reelika.viitamees@tai.ee

Tagasi
TEIP ehk Tervist Edendava Idee Projekt
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks