Avaleht / Uudised

Tööminutid: Hoiatamine ja hoiatuse tegemine

13.03.201311. märtsi Kuku raadio Tööminutite saates rääkis Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist Neenu teemal hoiatamisest ja hoiatuse tegemisest töötajale.

Uue töölepingu seaduse jõustumisega 1. juulil 2009. aastal kaotas töötajate suhtes kehtivuse töötajate distsiplinaarvastutuse seadus ning seetõttu tööandja töötajat distsiplinaarkorras karistada enam ei saa. Kuid kuidas saab siis tööandja töötajaid korrale kutsuda, millises vormis seda tuleb teha ning mida peaks sisaldama hoiatuse sisu, sellest täpsemalt kuuleb juba saates.

Saade on järelkuulatav siin.

Saade "Tööminutid" on Kuku raadios eetris igal esmaspäeval kell 10.00-10.15. Saade jagab praktilisi näpunäiteid päevakajalistel teemadel nii tööandjale kui töötajale. Räägitakse tööajast, puhkeajast, töölepinguseadusest ja kõigest muust, mis töösuhetes küsimusi tekitab. Saatejuht on Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist Neenu Pavel. Saade valmib koostöös Tööinspektsiooniga.

Allikas: Kuku raadio 

Tagasi
Tööminutid: Hoiatamine ja hoiatuse tegemine
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks