Avaleht / Uudised

Kõige töötaja- ja peresõbralikuma firma konkurss

12.03.2013Käivitub 12. konkurss, millega selguvad enim töötajaist hoolivad ettevõtted. Pere- ja töötajasõbraliku ettevõtte konkurssi korraldavad sotsiaalministeerium, ajakiri Pere & Kodu ja ajaleht Äripäev.

"Kuidas saada sama edukaks kui oma ala tipud Regio, Microsoft Eesti või advokaadibüroo Sorainen? Oma ala parimaid töötajaid palgates. Neid saab enda juurde meelitada hõlpsamini, kui võiks arvata - pere- ja töötajasõbralikkusesse panustamisega," kutsub Äripäeva peatoimetaja Meelis Mandel üles konkursil osalema. "Lisaks võistlusmomendile annab konkurss osalejaile oma konkurentide ees eelise – nad saavad ideid enda ettevõttes rakendamiseks ning end andekatele töötajatele nähtavaks teha."

"Valitsuse eesmärk on luua Eestist peresõbralik riik, kus elanikel on head võimalused laste kasvatamiseks. Kuivõrd inimesed veedavad tööl palju aega, saavad tööandjad väga edukalt panustada Eesti peresõbralikumaks kujundamisesse. Eelmisel aastal oli pere- ja töötajasõbralike ettevõtete konkursil 50 osalejat. Loodan, et tänavu on see number veel suurem, sest kindlasti on Eestis rohkem tööandjaid, kes vääriksid tunnustust oma töötajatele heade võimaluste loomise eest," ütles sotsiaalminister Taavi Rõivas.

Konkursil osalemiseks täidab ettevõtte juht või personalijuht veebiankeedi aadressil www.aripaev.ee/mod/tagasiside/ettevote2013 ja ettevõtte töötajad ankeedi aadressil www.aripaev.ee/mod/tagasiside/tootaja2013.

Vastata saab 30. märtsini.

Võitjad selguvad mai lõpus kogu perele mõeldud autasustamistseremoonial.

2012. aastal läks kõige pere- ja töötajasõbralikuima ettevõtte tiitel jagamisele AS Regio ja CPD OÜ vahel, 2011. aastal Microsoft Eesti, 2010. aastal Webmedia (täna Nortal), 2009. aastal Advokaadibüroo Sorainen, 2008. aastal Webmedia (täna Nortal), 2007. aastal NT Logistika, 2006. aastal Scannotec, 2005. ja 2004. aastal Vain & Partnerid, 2003. aastal Krediidipank, 2002. aastal Paikuse Saeveski ning 2001. aastal Eesti Post.

Allikas: Äripäev 

Tagasi
Kõige töötaja- ja peresõbralikuma firma konkurss
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks