Avaleht / Uudised

Tööminutid: Tähtajaline tööleping

26.02.2013Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist Neenu Pavel rääkis täna Kuku raadio Tööminutites tähtajalisest töölepingust. Selline leping ei tohi kesta kauem kui viis aastat. Üks tähtajalise lepingu erivorme on ajutiselt äraoleva töötaja asendamine, näiteks kui ta viibib lapsehoolduspuhkusel. Saade on järelkuulatav siin.

Tähtajalise töölepingu kohta saab lugeda ka Tööelu portaalist teemalehelt Tähtajaline tööleping. Lisaks saab teemalehelt Küsimused ja vastused lugeda, mida on inimesed küsinud seoses eelpool nimetatud teemaga ning mida on Tööinspektsioon vastanud. 

Saade "Tööminutid" on Kuku raadios eetris igal esmaspäeval kell 10.00-10.15. Saade jagab praktilisi näpunäiteid päevakajalistel teemadel nii tööandjale kui töötajale. Räägitakse tööajast, puhkeajast, töölepinguseadusest ja kõigest muust, mis töösuhetes küsimusi tekitab. Saatejuht on Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist Neenu Pavel. Saade valmib koostöös Tööinspektsiooniga.

Allikas: Kuku raadio 
Tagasi
Tööminutid: Tähtajaline tööleping
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks