Avaleht / Uudised

Oktoobris saab alguse Tallinna Ülikooli ja Tööinspektsiooni vaheline koostööprojekt

11.10.2017


Oktoobris saab alguse Tallinna Ülikooli ja Tööinspektsiooni vaheline koostöö, kus tugengid hakkavad kajastama Eesti tööeluga seotud küsimusi, lootuses leida neile vastuseid.

Käesoleva projekti eesmärk on siiras – juhtida rohkem tähelepanu Eesti töökultuurile ning seeläbi aidata vähendada tööõnnetuste arvu. Soovime teemat analüüsides leida, miks juhtuvad õnnetused, kas ja kuidas saaks õnnetusi vähendada ning mida peaks tegema vigastuste vältimiseks.

Põhieesmärk on tõsta teadlikust töövaldkonnas. Kahjuks puuduvad paljudel  inimestel hetkel teadmised, milline peaks olema korrektne töökeskkond ning kuidas oleks võimalik ennetada õnnetusi. Iganädalaselt hakkame tööeluportaalis avaldama aktuaalseid artikleid, mis tulevad kasuks nii töötajale kui tööandjale. Valik teemadest – tööeetika, puhkus, lepingud, tööintervjuud, tööstress, mis õigused on väikelapse vanematel jpm. Kindlasti leiab kajastust ka 24.oktoobril Tallinna Lauluväljakul toimuv Töötervishoiupäev.

Hoidke meie tegemistel silm peal!

Blogi sisuloomise eest vastutavad Tallinna Ülikooli suhtekorralduse teise kursuse tudengid.

  • Alina Leopard
    Laura Lumi
  • Sander Mets
  • Martin Pius
  • Fred Saul

 

Tagasi
Oktoobris saab alguse Tallinna Ülikooli ja Tööinspektsiooni vaheline koostööprojekt
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks