Avaleht / Uudised

Tööminutid: Tööaja korraldus

18.02.201318. veebruari "Tööminutite" saates rääkis Tööinspektsiooni jurist teemal tööaja korralduse reeglid. Iga tööandja soovib, et tema firmas asjad toimiksid ja töötajad teaksid mida ja kuidas on tööandja  töökorraldusreeglites kirja pannud.

Töökorralduse reeglid (varasema nimega töö sisekorra reeglid) on koht, kust töötaja saab vajaliku info, millistest üldpõhimõtetest selles konkreetses ettevõttes lähtutakse, ning tööandja võimaluse täpsustada, kuidas tema ettevõttes peab toimima ning milliste normide järgimist ta ootab töötajatelt. Kuidas saab neid muuta, mida võiks seal kajastada, millal töötajatele tutvustada, sellest kõigest kuuleb saate jooksul. Samuti on sama teemat lahti seletatud ka Tööelu portaalis teemalehel Reeglid töökorraldusele.

Saade on järelkuulatav siit.

Saade "Tööminutid" on Kuku raadios eetris igal esmaspäeval kell 10.00-10.15. Saade jagab praktilisi näpunäiteid päevakajalistel teemadel nii tööandjale kui töötajale. Räägitakse tööajast, puhkeajast, töölepinguseadusest ja kõigest muust, mis töösuhetes küsimusi tekitab. Saatejuht on Tööinspektsiooni tööinspektor-jurist Neenu Pavel. Saade valmib koostöös Tööinspektsiooniga.

Allikas: Kuku raadio 
Tagasi
Tööminutid: Tööaja korraldus
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks