Avaleht / Uudised

Töömess viib tulevased praktikandid tööandjatega kokku

26.09.2016


Teisipäval, 27. septembril Kultuurikatlas toimuv Töö- ja Karjärimess viib Eesti Tööandjate Keskliidu ja Töötukassa koostöös kokku ka kutse- ja kõrgkoolide õppurid ja praktikante värbavad tööandjad. Praktikante soovivad ettevõtted tunneb messil ära spetsiaalse rohelise märgistuse järgi.

Eesti Tööandjate Keskliidu haridusnõunik Anneli Entson soovitab praktikakohti vajavatel noortel messi külastada, et luua ettevõtetega esimene kontakt. “Üha enam tööandjaid on valmis olema praktikabaasiks, sest see annab hea võimaluse valida ettevõttesse tulevasi töötajaid. Ka noored tahavad üha enam õppida otsesest töökogemusest ja mõistavad, et praktika on esimene samm tulevases karjääris,” ütles Entson.

Praktikante ootavad: ISS Eesti, Logistika Pluss, TP Kinnisvarahooldus, K.G. Knutsson, Lido Eesti, Cirkle K Eesti, Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus, Baltika Tailor, G4S Eesti, Manpower, Sokotel, ABC Supermarket, Müügipartner, Viasat, Sol Baltics, Päästeamet, MTÜ OGOGO, Maxima Eesti, Tallinna Perekeskus, Eesti Post ja Soolise võrdõiguslikkuse ja võrdse kohtlemise voliniku kantselei. Nimekirja konkreetsete praktikapakkumistega leiab siit.

Messi raames toimuval Töötukassa seminaril jagab oma praktikakogemusi Eesti Tööandjate Keskliidu parima praktikandi konkursi Praktik Cum Laude finalist, Eesti Maaülikooli metsamajanduse teise kursuse tudeng Marili Laas, tema ettekande pealkiri on „Koolipraktika ettevõttes – võimalus, millest võtta kõik“.

Tööandjate ja praktikantide kokkuviimist ja parima praktikandi konkurssi Praktik Cum Laude rahastavad Eesti riik ja Euroopa Sotsiaalfond.

Allikas: Eesti Tööandjate Keskliit

Tagasi
Töömess viib tulevased praktikandid tööandjatega kokku
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks