Avaleht / Uudised

Töökohal suitsetamisesse ei suhtuta enam ükskõikselt

04.07.2016


Tööelu portaali küsitluse tulemustest võib järeldada, et töö ajal ja töökohal suitsetamist ei peeta enam iseenesest mõistetavaks tegevuseks. Ligikaudu 60 protsenti küsitlusele vastanutest, arvas, et suitsetamise piiramine töökohal tuleb kõikide tervisele kasuks.

Pisut rohkem kui kolmandik vastanutest olid mittesuitsetajad kuigi 26 protsenti neist suhtus suitsetamise piiramisse töökohal pisut neutraalsemalt ning arvas, et igaühel on tööpäevasisestel pausidel siiski õigus teha just seda, mida parajasti keegi tahab.

Seitse protsenti vastanutest suhtus küsimusse ükskõikselt, sest nad ise ei suitseta ning nende töökohal on olemas suitsuruum tubakatoodete tarbijatele. Sama palju inimesi oli aga valmis vahetama töökohta juhul, kui nende ettevõttes või organisatsioonis otsustatakse suitsetamist piirama hakata.

Ilmselt aitab suitsetamisest loobumine parandada nii tervisenäitajaid kui ka töötulemusi. Rohkem infot tubakaennetusest töökohal ning parimatest praktikatest leiab vastavalt Tööelu portaali teemalehelt.

Tööelu küsitluse tulemustega on võimalik tutvuda siin.

Autor: tooelu.ee

Tagasi
Töökohal suitsetamisesse ei suhtuta enam ükskõikselt
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks