Avaleht / Uudised

Tööelu portaalis valmis lapsevanema rollileht

07.01.2013Lapsevanema rollileht on abimaterjal lapsevanemale ja õpetajale, et parandada laste teadmisi ohutusest ja tervisest. Lehelt leiab infot ohutusest ja tervislikust käitumisest erinevates igapäevaolukordades ning töölehti erinevate ülesannetega.

Lapsevanemale mõeldud teabe leiab üles avalehel olevast pruunist rollide kiirvaliku kastist ning sellele klikkides avanevad teemalehed, mis käsitlevad erinevaid ohtlikke olukordi ning õpetusi, kuidas neid vältida.

Lehelt on leitav veel Sotsiaalministeeriumi poolt tõlgitud ja kohandanud Läti riigi hariduskeskuse poolt välja töötatud abimaterjal “Tervelt ja ohutult – abimaterjal lapsevanemale ja õpetajale”. Teabekogumikus asetatakse põhirõhk nii teadmiste omandamisele kui ka erinevatele praktilistele ülesannetele, mis kujundavad suhtumist ja motivatsiooni ning julgustavad lapsi ära tundma ohtlikke olukordi igapäevaelus. 

Tagasi
Tööelu portaalis valmis lapsevanema rollileht
Võta ühendust

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks