Avaleht / Tööandjale / Töötamist toetavad tegevused / Peresõbralik tööandja / Peresõbraliku tööandja märgis

Osale konkursil

Viimati uuendatud: 14.03.2017


Peresõbraliku tööandja konkursil osalemine on tööandjale tasuta Euroopa Sotsiaalfondi toetamiseperioodil 2014-2020.a. Küll aga peaks programmis osalev tööandja arvestama kuludega, mis tekivad erinevate peresõbraliku tööandja mudeli meetmete rakendamisega. Samuti kaasnevad kulud tööandja esindaja seminaridel osalemisega (transport, lõunasöök vms).

Konkursil osalemiseks tuleb täita kolmest osast koosnev kandideerimisankeet. Ankeedi täitmiseks tuleb sisse logida Facebook-i, Linkedin-i või e-maili kontoga.

  1. Kandideerimisankeedi esimeses osas tuleb välja tuua tööandja kohta käiv põhiinfo: valdkond ja sektor, kus tegutsetakse, töötajate arv, kontaktandmed jms.
  2. Teiseks tuleb kandideerival tööandjal hinnata hetkel organisatsioonis valitsevat peresõbralikkuse taset. Hinnangu andmiseks on ankeedis toodud väited ning kandidaat peab hindama, millisel määral nimetatud väited tema kohta kehtivad.
  3. Kolmandaks tuleb kirjutada motivatsioonikiri (1 A4 või 500 sõna). Selleks tuleb kirjeldada tööandja programmis osalemise motivatsiooni ning hinnata programmis osalemisest tulenevat mõju tööandjale kui ka laiemalt ühiskonnale. Lisaks on vaja selgelt väljendada valmisolekut programmis lõpuni osaleda.

Tööandjad saavad ankeeti esitada aasta läbi. Esitatud ankeedid on konfidentsiaalsed. Üks kuni kaks korda aastas tuleb kokku valikukomisjon, mis hindab ja otsustab, missugused tööandjad pääsevad programmi. Esimene hindamine toimub aprillis 2017. a. ning sinna pääsevad kõik organisatsioonid, kes on esitanud oma ankeedi 31. märtsiks 2017. a.

Teie täiendavatele küsimustele vastab Civitta Eesti AS koordinaator Triin Loik: triin.loik@civitta.ee.

  

 

Külastusi 3587, sellel kuul 3587

Küsimused ja vastused

  • Kui kaua peresõbraliku tööandja märgise taotlemine aega võtab?
  • Missugused tööandjad saavad peresõbraliku märgise konkursil kandideerida?
  • Kuidas peresõbraliku tööandja märgist taotleda saab?
  • Vaata kõiki küsimusi

Teksti suurus

Reavahe suurus

Kontrastsus

Ligipääsetavusest

Tooelu.ee loomisel on peetud silmas, et siin avaldatav info oleks kättesaadav ja kasutatav võimalikult paljudele inimestele.

Loe lisaks